הברקה קריסטלית לרצפות, 100% איכות ואחריות - חברת בלו קלין

רבים המקרים בהם משטחי ריצוף מאבדים את הברק שלהם וחשופים למפגעים שונים עם הזמן. בשל כך, אנשים רבים מחפשים פתרונות ליטוש, פוליש והברקה מחודשת למשטח הריצוף שלהם, כדי להחזיר לרצפה מראה מבריק, נקי ונוצץ. אחת הפעולות המתבקשות כדי להשיג מטרה זו הינה באמצעות הברקה קריסטלית לרצפות.

על פניו עבודת פוליש רגילה לא תשיג תוצאות מרשימות כמו הברקה קריסטלית. היתרון המשמעותי ביותר בהברקה קריסטלית לרצפות הוא שלאחר ביצוע העבודה על משטחי הריצוף לא מחליקים ואין סכנה לשוהים במקום. עם זאת, באמצעות הברקה קריסטלית, תשיגו תוצאות מרשימות של נקיון יסודי, שיקום וחידוש הריצוף הקיים וקבלת מראה נוצץ ומבריק.

לאחרונה שיטת ההברקה הקריסטלית, הפכה לנפוצה ביותר. עם זאת חשוב שתדעו כי ישנם שלושה סוגי הברקה קריסטלית:

  1.  פוליש קריסטל – מטרתה להבריק ולחדש את הרצפות הקיימות.
  2. פוליש ווקס – עושה את אותה העבודה אך לא מתאים לאריחי שיש ועלול לגרום לנזקים בלתי הפיכים.
  3. פוליש לרצפה + סילר – בנוי משני שלבי ביצוע, ליטוש וניקוי הריצוף הקיים, ולאחריו שכבת סילר להגנה ולקבלת מראה של מגע משי מבריק.

בחירה בחברה מקצועית לביצוע הברקה קריסטלית לרצפות

כשאתם מבקשים לבצע הברקה קריסטלית לשטח הריצוף שלכם, חשוב להבדיל בין השיטות ועל כן בחירת חברה מיומנת ומקצועית, תדע לבצע את הבדיקה הראשונית ולבדוק את החלופות המתאימות ביותר של שיטות העבודה בהתאם לסוג הריצוף, שטח, גודל, והפעולות הנדרשות כאשר בסופן תבוצע הברקה קריסטלית מושלמת ותואמת לצרכים ותחזיק מעמד לאורך זמן רב.

חברת בלו קלין, הינה חברה המספקת שירותי ניקוי וחידוש מרצפות מכל סוג, לרבות הברקה קריסטלית בסוגי ריצוף השונים ובהתאם לדרישות הלקוח. עם זאת, החברה מספקת שירותי ייעוץ ראשוני והתאמת החלופות הרלוונטיות בחינם בטרם תקבלו החלטה סופית.

חברת בלו קלין מעניקה לכם שירותי הברקה קריסטלית ב-100% איכות ואחריות מלאה.

צוות העובדים המקצועי הזמין בפריסה ארצית, המכשור המתקדם בתחום והחומרים העומדים בכל התקנים, הם שיעניקו למשטחי הריצוף שלכם הברקה קריסטלית איכותית ברמה הגבוהה ביותר ובאחריות מלאה.

הברקה קריסטלית לרצפה ע"י מומחים בתחום, שירות איכותי ומחירים הוגנים, 100% תוצאות מושלמות + אחריות מלאה, ייעוץ והצעה ללא כל תשלום - חברת בלו קלין 054-6122980