ליטוש רצפת טרצו, מומחים לחידוש מרצפות טרצו - חברת בלו קלין

בכל בית ומבנה בו הריצוף בנוי ממרצפות טרצו, רבים המקרים בהם המרצפות מאבדות עם השנים מהמראה שלהם, סופגות כתמים מנוזלים שונים, נשרטות או נפגעות מנפילת עצמים וגרירת רהיטים, או אפילו מתרוממות או שוקעות באמצע השטח מסיבות שונות, זאת לרוב בשל חולות או בטון עליו הן מונחות. סיבות אלה ואחרות, משפיעות על מראה הריצוף בחללים השונים אשר דורש מאתנו לבצע ניקוי מקצועי ומשקם לחידוש מרצפות טרצו.

חידוש מרצפות טרצו עושים באמצעות ליטוש – מדובר בפעולת שיוף של השכבה העליונה בריצוף הקיים המסירה את שכבת האבן העליונה עם השריטות והכתמים שנוצרו עם הזמן. פעולת הליטוש מתבצעת בעזרת מכונת ליטוש מיוחדת, אך קיימים מספר סוגי ליטושים ובכמה דרגות, תלוי במצב הריצוף הקיים. לשם מטרה זו, יש לבחור בחברה מקצועית ומיומנת אשר מבצעת ליטוש רצפת טרצו עם מכשור מתקדם תוך הקפדה על רמת גימור מושלמת לשביעות רצון הלקוח.

ככלל, ליטוש רצפת טרצו אינה מזיקה למרצפות, אלא להיפך. ליטוש יהלום יסיר את השכבה העליונה במרצפת ויחזיר את המרצפות טרצו למצבן ההתחלתי לפני שהן ניזוקו. פעולת הליטוש של רצפת הטרצו מחדשת את הריצוף הקיים ומעניקה לו מראה אחיד ללא הפרשי גובה. בסיום פעולת הליטוש ועל מנת להעניק למרצפות מראה חדש ומבריק, תתבצע עבודת פוליש לרצפה בה מורחים מספר שכבות של חומרים הנספגים היטב במרצפות, משמרים ומגנים עליהן לאורך שנים רבות. בסוף התהליך מבצעים מריחת שכבת מגן קריסטלי על מנת להעניק לרצפת הטרצו מראה מחודש מבריק ומושלם.

ליטוש מרצפות טרצו ברמה ובאיכות הגבוה ביותר

חברת בלו קלין, המתמחה בניקוי וחידוש ריצוף מכל סוג, תבצע עבורכם ליטוש רצפת טרצו וחידוש מפגעים בריצוף בעבודת ליטוש ופוליש ברמה ובאיכות מהגבוהים ביותר. כחברה בעלת ניסיון ומוניטין שצברה עם השנים, תבצע חברת בלו קלין עבודה מהירה מדויקת ונקייה בהתאם לדרישות הלקוח ולשביעות רצונו. החברה פועלת בפריסה ארצית וזמינה ללקוחותיה בכל סוגי עבודות חידוש מרצפות מכל סוג ובכל גודל ושטח נדרש. בלו קלין מעניקה שירותי ייעוץ והתאמה לקבלת תוצאות מושלמות בחינם. עלות ביצוע העבודות ניתנים במחירים מוזלים ללא התפשרות על טיב השירות ואיכות הביצוע.

הגיע הזמן לחדש את רצפת הטרצו שלכם ? ליטוש רצפת טרצו בשירות מקצועי ע"י מומחים, מתחייבים ל100% מחירים משתלמים, חברת בלו קלין זמינה עבורכם, צרו קשר 054-6122980 - ייעוץ ראשוני ללא תשלום