ליטוש שיש בשיטה חדשנית, חידוש שיש במחיר מעולה‏ - בלו קלין

משטחי שיש בבתים ובעסקים מעניקים לחללים השונים מראה אסתטי מבריק ויוקרתי, אך עם השנים משטחי השיש נוטים להתלכלך ומאבדים את הברק שלהם. כמו כן, משטחי השיש סופגים כתמים מסוגים שונים, ולעיתים אף נשרטים או נסדקים עקב נפילת חפצים או גרירת רהיטים שונים. במצבים אלה ואחרים, על מנת להחזיר את המראה המבריק של משטחי השיש נדרשת אחת לתקופת זמן עבודת ליטוש שיש וחידוש המראה.

ליטוש שיש נעשה בשתי שיטות עיקריות יבשה או רטובה. בפועל, העבודה מתבצעת בעזרת מכונת ליטוש המשייפת ומלטשת את השכבה העליונה של השיש. כך, מוסרים הכתמים השונים והשריטות שנוצרו, עד לקבלת שכבה חדשה נקייה וחלקה. אחר כך, מחדירים לריצוף חומרי הגנה והברקה מסוגים שונים, ומבצעים פוליש יסודי והברקה עד לקבלת מראה חדש נקי ומבריק.

חשוב לציין כי בהתאם לסוג השיש והמשטח תתבצע עבודת הליטוש בשיטה המתאימה ביותר וכך גם עבודת הפוליש בין אם מדובר בפוליש קריסטל או פוליש + סילר, בהתאם לתנאי השטח ובטרם תחילת העבודה.

ליטוש שיש מקצועי עושים רק אצל המומחים בתחום

ליטוש שיש, חייב להיעשות בצורה מקצועית ועל ידי חברה מיומנת בעלת ניסיון בתחום המעניקה לכם אחריות מלאה על ביצוע העבודה ורמת גימור מושלמת. כמו כן יש לוודא כי החברה עושה שימוש בציוד והחומרים המתאימים לסוג העבודה ולמשטחי השיש שלכם. על כן בחירת חברה מיומנת ומקצועית, תבטיח לכם מענה מושלם לצרכים שלכם.

חברת בלו קלין, המתמחה בעבודות ליטוש, פוליש וניקיון משטחי ריצוף מסוגים שונים, מתמחה בליטוש שיש בשיטה חדשנית, מקצועית ואיכותית. עבודות החברה מתבצעות עם המכשור המתקדם בתחום ועם צוות אמין ומסור העושה שימוש בחומרים תקניים כדי לספק לכם רמת גימור איכותית במחיר מעולה.

בלו קלין מבצעת את עבודותיה בפריסה ארצית, תוך התחייבות למתן שירות איכותי ברמה הגבוהה ביותר וביצוע מקצועי של ליטוש שיש בשיטה חדשנית וייחודית. בלו קלין מבצעת עבודות ניקוי ריצוף בלחץ מים, משקמת ומחדשת משטחי שיש בליטוש מקצועי ואחיד, ומבצעת פוליש לרצפה עם הברקה קריסטלית בשיטה המתאימה ביותר לפי תנאי השטח ובהתאם לדרישות הלקוח.

ליטוש שיש מכל הסוגים בצורה איכותית + מחירים אטרקטיביים במיוחד, טכנולוגיה חדישה וייחודית לחידוש והברקת שיש, שירות מקצועי ואמין ללא פשרות, חברת בלו קלין 054-6122980 - ייעוץ והצעה ללא תשלום