ניקוי אבן טרקוטה בלחץ מים, חידוש רצפת טרה קוטה

אבן טרקוטה משמשות לחיפוי קירות, מדרגות וגם לריצוף, והן מקנות לכל חלל מראה יוקרתי מחד אבל גם נגיש ונעים מאידך. המראה של אריחי טרקוטה הפך אותן לפופולריות במיוחד בתחום עיצוב הבית, אך כל מי שיש בביתו אריחים מהסוג הזה, יודע שלא פשוט לנקות אותם, בלשון המעטה, ושאריחים מהסוג הזה נוטים לספוג לכלוך בקלות. הדרך היעילה ביותר לניקוי אריחי טרקוטה היא באמצעות שימוש במכונת לחץ מים שתסיר לכלוך על פני השטח וגם לכלוך עמוק מכל משטח.

ניקוי אבן טרקוטה בלחץ מים

כך תחדשו את מראה האריחים בביתכם: ניקוי בלחץ מים מהווה שיטה יעילה במיוחד לניקוי של מגוונים משטחים וחיפויים במבנים פרטיים וגם ציבוריים. קיימות שתי שיטות לניקוי בלחץ מים – האחת בלחץ מים קרים והשנייה בלחץ של קיטור (מים חמים). את כל אחת מהשיטות הללו מתאימים לסוג האריחים שצריך לנקות, כך שניתן לנקות גם אריחי טרקוטה מלוכלכים במיוחד בקלות.

מכונות ניקוי בלחץ תעשייתיות פועלות בשיטה ייחודית של התזת מים בלחץ גבוה (עד 6,600 בר) תוך מעבר על משטחים מלוכלכים. לחץ המים גורם לניקוי עמוק של כל משטח הודות לעוצמה של המים והחדירה שלהם לחריצים וחרכים שיש בסוגי משטחים מסוימים, כמו רצפת טרה קוטה. באמצעות ניקוי אבן טרקוטה בלחץ מים, ניתן לחדש את המראה של האריחים בצורה נפלאה ולגרום לו להיראות כמו חדשים.

חידוש מקצועי לאבן טרקוטה ניתן להשיג רק מחברה איכותית ומתקדמת שמספקת שירותי ניקוי וחידוש למשטחי אבן מכל הסוגים,  כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות חידוש רצפת טרה קוטה מקצועי, חשוב שתפנו אל חברה ניקוי בעלת ניסיון ועם עובדים שיודעים כיצד להתאים את סוג הניקוי והלחץ לאריחים בביתכם. בחברת בלו קלין תקבלו שירות ניקוי אבן טרקוטה בלחץ מים שיגרום לקירות/רצפות/כל משטח טרקוטה אחר בביתכם להיראות נקי, מבריק ומחודש.

הגיע הזמן לחדש את רצפת הטרה קוטה שלכם ? ניקוי אבן טרקוטה בשירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר מחברת בלו קלין שזמינה עבורכם, ייעוץ והדרכה ללא תשלום - 054-6122980 שימוש בחומרים איכותיים בעלי תו תקן + מאות לקוחות מרוצים