ניקוי אבן ירושלמית בלחץ מים, חידוש חיפוי קירות וריצוף

אבן ירושלמית היא אבן גיר טבעית חזקה במיוחד אשר נחצבת מסלעים טבעיים המצויים בדרך כלל באזור הרי ירושלים מדובר באבן ישראלית המשמשת לבנייה, חיפוי קירות ולריצוף והיא ללא ספק אבן בעלת סגנון קלאסי במיוחד לעיצוב מודרני שמשרה אווירה כפרית ואותנטית.

אבן ירושלים כך התחיל שמה היסטורי הסמל את הערך תרבותי בעיר ירושלים כי בעבר התושבים היו בונים רק באבן גיר ירושלמית את הבתים שלהם ואת הקירות החיצונים מתוך חוק עירוני שחייב רק בנייה באבן מסותתת עוד מתקופת המנדט הבריטי ועד היום החוק נמצא בתוקף.

ניקוי אבן ירושלמית על ידי מומחים בחום

ניקוי אבן ירושלמית בשיטה ייחודית ומומלצת לחידוש חיפוי קירות וריצוף בעזרת ציוד טכנולוגי מתקדם במיוחד שמתבצע על ידי צוות של מקצוענים בתחום מבית המומחים של חברת בלו קלין החברה המקצועית ביותר בישראל לפתרונות ניקוי בלחץ מים, לחברה יש ניסיון וידע רב בביצוע ניקוי וחידוש לאבנים טבעיות מכל הסוגים בעיקר לחידוש אבן ירושלמית שמצריכה המון מקצועיות וידע כי מדובר באבן נושמת בעלת כושר ספיגה גבוהה אשר חשופה לכתמים, לכן כחלק מהטיפול המקצועי שמעניקה חברת בלו קלין היא פעולת ההגנה שאותה מחדירים לאבן בעזרת התזה של סילר אקרילי נוזלי אשר יוצר שכבת כיסוי של הגנה חזקה שמונעת ספיגה של לכלוך וכתמים עתידים.

הדרך המומלצת לבצע חידוש אבן ירושלמית

  1. ניקוי בלחץ מים כולל ישום של חומרי ניקוי כמו מסיר שומנים וכדומה
  2. ניקוי בהתזת חול ים לניקוי כתמים חזקים יותר כולל הסרת גרפיטי
  3. קרצוף בעזרת מברשת קרבון מיוחדת להברשה של אבן טבעית
  4. התזה ומריחת סילר אקרילי נוזלי המיועד למשטחים וחיפוי חוץ

יש לכם אבן ירושלמית בבית ? מחפשים פתרון לניקוי ? חשוב מאוד לדעת שרוצים לנקות אבן ירושלמית חייבים לפנות לחברה מקצועית כי שימוש בחומרי ניקוי או ציוד לא מתאים יכול להרוס את הגלזורה החיצונית של האבן, לכן רצוי ומומלץ להשתמש בשירותיה של חברת בלו קלין לצורך ניקוי מקצועי באיכות גבוהה כאשר החברה מתחייבת לתוצאות ניקוי מושלמות באחריות ! הכוללים מחירים הוגנים ואטרקטיביים.

ניקוי אבן ירושלמית על ידי מומחים עם ניסיון של שנים ומאות לקוחות מרוצים, טכנולוגיה ייחודית לניקוי וחידוש בלחץ מים עם החומרים הטובים והיעילים ביותר, מחירים אטרקטיבים - חברת בלו קלין 054-6122980 ייעוץ מקצועי חינם