ניקוי אבן כורכר בלחץ מים, מחירים מוזלים 100% איכות

אבן כורכר היא בעלת מראה מחוספס בגוונים בהירים אשר מעטרת בצורה נפלאה בתים פרטיים וגם מבנים ציבוריים. חומר הגלם הייחודי הזה אמנם נראה נהדר, אך הוא קשה לניקוי בשל המשטח המחוספס והנקבים שבו. לאחר תקופה מסוימת, אבן כורכר עשויה להיראות מלוכלכת במיוחד, ואמצעי ניקוי ביתיים לא מסוגלים לנקות אותה בצורה יעילה. באמצעות ניקוי אבן כורכר בלחץ מים, ניתן יהיה לחדור לכל החלקים של אבן כורכר ולנקות אותה בצורה יסודית ואיכותית.

ניקוי אבן כורכר בלחץ מים – כיצד התהליך מתבצע?

כיום ישנן מכונות ביתיות לניקוי בלחץ מים, אך הן מגיעות ללחץ מקסימלי של כמה עשרות בר בלבד. פירוש הדבר הוא שמכונות לניקוי בלחץ ביתיות אינן יכולות להסיר כתמים, בייחוד כאלו שחודרים לעומק של המשטחים שרוצים לנקות. לעומת זאת, מכונות ניקוי בלחץ מים תעשייתיות מגיעות ללחץ של כמה אלפי בר, ולכן הן יעילות במיוחד בהסרת כתמים ולכלוך קשה מכל סוג.

לאחר שממלאים מכונות ניקוי מהסוג הזה במים, מניחים אותן על המשטח שצריך לנקות או מכוונים את הפיה שלהן לכיוון האזור המלוכלך ומפעילים את המכונה. לאחר ההפעלה, יוצאים מים בלחץ גדול ומבוקר אשר מפנים חלקיקי לכלוך מסוגים שונים מהמשטח עליו הם נמצאים. הודות ללחץ המים של מכונות תעשייתיות, ניתן לבצע ניקוי אבן כורכר בלחץ מים באופן מהיר ויעיל במיוחד.

כדי לבצע ניקוי אבן כורכר בלחץ מים בצורה מיטבית, חשוב להשתמש במכונה מקצועית וכן לקבוע את לחץ הניקוי כדי שלא יהיו נזקים לאבן הכורכר.

חברת בלו קלין מבצעת ניקוי מקצועי בלחץ מים של מגוון משטחים, לרבות אבן כורכר, כדי לספק ללקוחותינו את השמות הטובים ביותר. בחברת בלו קלין תוכלו להיות בטוחים שתקבלו 100% איכות בכל משימה הודות לעובדים המקצועיים והמנוסים בחברה והמכונות האיכותיות של החברה.

ניקוי אבן כורכר בכל חלקי הארץ, מתחייבים למחירים הכי טובים + שירות מהיר, איכותי ואמין ✓ פתרונות ניקוי בטכנולוגיה מתקדמת. חברה איכותית - בלו קלין 054-6122980 צרו קשר לקבלת הצעת מחיר