ניקוי אבנים משתלבות בלחץ מים, ניקוי אקרשטיין

אבנים משתלבות הם צורת הריצוף הפופולארית ביותר בישראל, שכן ניתן להבחין בכך כמעט בכל מבנה ציבורי ומדרכה עירונית. אבנים משתלבות או אבני אקשטיין, בשמם המקצועי יותר, עשויות מחומר גלם הנקרא צמנט לו מוסיפים צבעים כדי לקבל מגוון רחב של גוונים. היתרון הגדול של אבנים משתלבות נעוץ בעובדה שהן נשמרות שנים רבות ונחשבות לעמידות במיוחד בכל תנאי הסביבה ומזג האויר. כמו כן, מדובר בפתרון אסתטי למדרכות ולשבילים, שכן הן מקנות מראה מרשים, חם, ביתי, נקי וצבעוני. בנוסף- את האבנים המשתלבות ניתן לתקן בקלות באם נגרם להן נזק.

ניקוי אבנים משתלבות בלחץ מים

על מנת שאבנים משתלבות ישמרו על יתרונותיהן, בין אם מדובר במראה הנקי והקלאסי שהן מעניקות או בעמידות לאורך זמן, יש לשמר אותן בצורה הטובה והמקצועית ביותר. על מנת לעשות זאת יש קודם כל לדאוג לניקיונן. כיום, אין פתרון טוב או מקצועי יותר לניקיון של אבנים משתלבות מאשר באמצעות לחץ מים. על ידי שימוש בלחץ מים חזק ניתן לנקות אבנים משתלבות בין אם מדובר בשביל גישה הומה אדם, מדרכה שעוברים עליה מאות אנשים ביום או כאשר מדובר בשביל כניסה למוסד ציבורי מסוים. באמצעות לחץ המים ניתן לשוות לאבנים המשתלבות מראה נקי וחדש לגמרי ובכך לשמר את פני העיר והיישוב בו הן ממוקמות.

חברת בלו קלין היא אחת החברות המקצועיות ביותר בישראל לניקוי אבנים משתלבות, כלומר אבני אקרשטיין. באמצעות צוות מנוסה תוכלו לזכות בניקיון מקצועי ומקיף לאבנים המשתלבות המצויות בשטח שלכם. לחברת בלו קלין יש ניסיון רב בסוגי ניקיון שונים במשטחים ציבוריים, גם כאשר מדובר במשטחים מאתגרים, זאת במטרה לשוות להם מראה יפה וחדש. אז אם ברצונכם לנקות את המדרכות או את שבילי הגישה שברשותכם פנו לבלו קלין ותזכו בשירות מקצועי ויעיל.

ניקוי אבנים משתלבות, כלומר אבני אקרשטיין בטכנולוגיה מתקדמת לניקוי בלחץ מים ע"י שילוב חומרים מיוחדים, שירות מקצועי ומחירים מעולים - חברת בלו קלין 054-6122980 ייעוץ והדגמה ללא כל תשלום

שאלות נפוצות בנושא ניקוי אבנים משתלבות

  • כמה עולה ניקוי אבנים משתלבות? מחיר של ניקוי אבנים משתלבות בלחץ מים גבוה, כולל ניקוי בחומרי ניקיון מיוחדים להסרת לכלוך קשה צריך לעלות לפי מטר בין 20 ל-35  שקל תלוי כמה מטרים יש וגם רמת הלכלוך קשה יותר. למשל יש מצבים שהמחיר יכול לעלות גם יותר מ- 35 שקל למטר במקרים של שטחי עבודה קטנים או לכולך לא רגיל מהקשים והמסובכים יותר.
  • מתי צריך לעשות חידוש אבנים משתלבות? אבני המדרכה האקרשטיין שכולם מכירים נמצאים בכל פינת רחוב וידועים בשם הידוע והנפוץ “אבנים משתלבות” זקוקות לניקוי וחידוש כל כמה שנים לפחות, הכל תלוי בתנועת הולכי הרגל שיש על משטח האבנים.
  • האם יש הבדל בין חידוש או שטיפת אבנים משתלבות? יש הבדל כמובן ונסביר, חידוש זו פעולה משולבת של ניקוי בלחץ וקרצוף מלוטש לאבנים בעזרת מברשות קרבון חזקות במיוחד שמתאימות לחידוש אבני בטון. 
  • איזה חומרים מומלצים לניקוי אקרשטיין? נתחיל במה לא מומלצת לשטוף ולנקות אבנים משתלבות, לכל החכמים שלכאורה עושים נזקים מבלי לדעת, זה ניקוי בחומצת מלח הוא חומרים חזקים שעלולים לפגוע באבן לגרום לנזקים בלתי הפיכים, לכן מומלץ לדעת באיזה חומרים ניתן לנקות אבנים משתלבות ללא בעיה, 1 מסירי שומן איכותיים של חברות בעלי תו איכות, 2 קלינר 5000 חומר מעולה, 3 h.g חומרי ניקוי לבטון, 4 r200 פורמולה חומר שמיועד לניקוי אבן משתלבת.
  • איך מחדשים אבנים משתלבות באופן עצמי? לא בעיה דואגים לניקיון בזמנים קבועים כל כמה חודשים בעזרת מכונות ניקוי בלחץ מים ביתיות איכותיות, ובנוסף מנקים בעזרת חומרי ניקוי מתאים, והתוצאות כבר ידברו בעד עצמם.
  • איפה קונים אבנים משתלבות? אספקת אבנים משתלבות לפי סוגים שונים יש להשיג בכל הארץ, יש המון יצרני אבן משתלבת מומלץ לחפש בגוגל, ישנם אנשים פרטיים שעוסקים בפירוק אבנים משתלבות משומשות מתאים לקנייה של יחידות בודדות למי שצריך, צריך גם למצוא מרצפים מקצועיים לאבנים משתלבות.
  • ניקוי גרנוליט נחשב יותר קל מאשר ניקוי אבנים משתלבות? כן עבודת ניקוי גרנוליט נחשבת ליותר קלה מבחינת ניקיון וגם המחיר מותאם לעבודה, ניקוי אבן משתלבת נחשבת לעבודה יותר קפדנית ועדינה בכלל חריצי המרווחים שמהם יוצא חול תמיד שהמטרה שלא יצא, לכן העבודה הופכת ליותר מסובכת, ובנוסף לאבן הבטון המשתלבת יותר קל לספוג כתמים לעומת אבני החצץ של הגרנוליט.
  • ניקוי שמן מאבן בטון משתלבת ניתן להוריד? 80% בטוח והשאר תלוי במצב האבן ובכמות השמן שנספג לאבן, בגדול שנוגע שמן באבן בטון מומלץ להסירו בהקדם האפשרי כי כל שעובר הזמן הכתם נספג וקשה יותר להסירו.
  • ניקוי צבע מאבנים משתלבות ניתן להסיר? כן ניתן להסיר כמעט כל צבע גם הכל תלוי במצב הנזק, לתחילה מומלץ לנסות לנקות בעזרת מדלל צבע וניקוי עמוק במכונת שטיפה בלחץ מים ביתית אבל שתהיה איכותית ובכך תוכלו לחסוך עלויות של חברה מקצועית, במידה ולא הצלחתם להסיר את הצבע רצוי שתפנו לחברה בעלת ציוחד חזק ומתקדים לניקוי ושטיפת אבנים משתלבות. 

חברת ניקיון: בלו קלין זמינה עבורכם תמיד לקבלת הצעת מחיר חינם בנושא ניקוי אבנים משתלבות מכל הסוגים, צרו קשר

טלפון: 054-6122980 , דוא”ל: bluecleanc@gmail.com

תמונות לפני ואחרי
מאמרים וטיפים
פוליש לרצפת פרקט למינציה

פוליש לרצפת פרקט למינציה

האם אפשר לבצע פוליש לרצפה העשויה מפרקט למינציה? איזה פוליש מתאים לפרקט למינציה? מהן תוצאות הפוליש לפרקט למינציה וכל
הברקת מרצפות טיפים, פוליש איכותי לרצפה

הברקת מרצפות טיפים, פוליש איכותי לרצפה

הרצפה כבר לא מבריקה כמו פעם? הרבה כתמים ושריטות נוצרו על הרצפות? אתם מחפשים פתרון מושלם? כאן תוכלו ללמוד