ניקוי בומנייט בלחץ מים, חידוש רצפת בומנייט

בטון מוטבע, הידוע בשמו “בומנייט”, מהווה את אחד מסוגי החיפויים המבוקשים ביותר בשוק בשנים האחרונות. הודות לשיטה הייחודית של הטבעת בטון בצורות, צבעים ומרקמים שונים, ניתן ליצור בכל חלל מראה המותאם אישית לרצונותיכם. החיסרון של בומנייט, כמו סוגי חיפוי וריצוף אחרים, הוא הניקיון שלו. בבומנייט יש חריצים ומרקמים לא אחידים שקשה לנקות אותם באמצעי ניקוי ביתיים, מה שגורם לריצוף מהסוג הזה להיראות מלוכלך וישן.

מה ניתן לעשות בנידון?

כדי לנקות רצפות ומשטחי בומנייט בצורה יסודית, צריך להשתמש באמצעי ניקוי מקצועיים ובלחץ מים שיכול לנקות לכלוך עמוק. ניקוי בומנייט בלחץ מים מהווה שיטה מוכחת ויעילה במיוחד לניקוי משטחי בומנייט מסוגים שונים ובמרקמים שונים. כדי לעשות זאת, פותחו מכונות ניקוי תעשייתיות בלחץ מים שמפעילות לחץ גדול על משטחים שונים ובכך מנקות אותם.

ניתן להשתמש במכונות לניקוי לחץ במים קרים או בלחץ קיטור בהתאם לסוג המשטח וחומרת הלכלוך, כך שתקבלו משטחים בעלי מראה חדש ומבריק. הודות למכונות הייחודיות הללו, ניתן לבצע חידוש רצפת בומנייט באופן מקצועי ובלי שימוש בחומרי ניקוי תעשייתיים. עוצמת המים של מכונות ניקוי בומנייט בלחץ מים מגיעה לכמה אלפי בר, כך שניתן להסיר לכלוך שלעתים נראה בלתי ניתן לניקוי.

על מנת שניתן יהיה לתוצאות הטובות ביותר, חשוב להשתמש במכונות תעשייתיות ולא מכונות ביתיות לניקוי בלחץ מים. מכונות ביתיות לניקוי בלחץ מים או קיטור מגיעות לעוצמה של עד 40 בר, ולכן הן לא יכולות לנקות לכלוך קשה ולהגיע גם לחריצים הקטנים שנמצאים ברצפות בומנייט.

בחברת בלו קלין תוכלו לקבל שירות איכותי ויסודי של חידוש רצפת בומנייט. הודות לניסיון הרב שלנו בניקוי של כל סוגי המשטחים וכל סוגי הלכלוך תוכלו להיות רגועים כי אתם עתידים ליהנות משירות העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ולהיות בטוחים שהתוצאות יהיו מבריקות במיוחד.

חברת הניקוי המובילה בישראל - בלו קלין, מבצעת ניקוי בומנייט בכל רחבי הארץ במחירים אטרקטיביים, התחייבות ל100% שביעות רצון, חידוש בומנייט מקצועי בשיטה מהפכנית, לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון 054-6122980