ניקוי גרנוליט בלחץ מים, חידוש משטחי גרנוליט

גרנוליט הוא אחד מהחומרים הפופולאריים ביותר לריצוף של שבילים, מדרכות, מדרגות, גינות וחצרות בבתים. למעשה, הגרנוליט הוא ריצוף המבוסס על תשתית בטון עם טקסטורה מחוספסת ובולטת החוצה. על מנת לייצר משטח גרנוליט יש לעשות שימוש ביציקת בטון ומכלים שמסייעים לחשוף את האבנים וליצור את הטקסטורה הידועה, לגרנוליט יתרונות רבים, כאשר הבולט ביניהם טמון ביכולתו להחליף דשא ובכך לחסוך במים בגינות פרטיות ובמוסדות ציבור. כמו כן, מדובר בריצוף המעניק מראה מרשים וקלאסי אשר יכול להתאים לכל מקום.

ניקוי גרנוליט בלחץ מים

למרות כל מה שנאמר על משטחי גרנוליט חשוב לזכור שמדובר בטקסטורה שדורשת ניקוי ייחודי ומקצועי על מנת שהמשטח לא יצבור לכלוך ויאבד מהמראה המרשים שלו, את הגרנוליט רצוי לנקות באמצעות לחץ של מים על ידי חברה מקצועית המתמחה בניקוי של משטחי גרנוליט, שכן שיטה זו מאפשרת להגיע גם לחריצים הכי קטנים במשטח ולהוריד את כל הלכלוך בצורה יסודית ומקיפה.

ניקוי גרנוליט חשוב מאוד על מנת לשמר את הטקסטורה ואת העיטורים או הסמלים שעל המשטח וכדי לשוות למשטח מראה נקי ולא מוזנח.

חידוש משטחי גרנוליט

מעבר לניקוי גרנוליט בלחץ מים ניתן גם ליצור חידוש משטחי גרנוליט בין היתר על ידי ניקוי עמוק ועל ידי בחירה באנשי מקצוע שיוכלו לבצע עבורכם חידוש של המשטח והחזרתו למראה מרשים ונקי כפי שהיה כאשר יצקו אותו לראשונה. חברת בלו קלין מספקת שירותי ניקיון מקיפים לכל סוגי המשטחים כמו גם למשטחי גרנוליט, באמצעות פתרון מתקדם ומפותח של לחץ מים. הצוותים של בלו קלין ידועים במקצועיות ובניסיון הרב שלהם ומסוגלים להתמודד עם כל משטח גרנוליט ולהפוך אותו לחדש, בצורה הטובה, המהירה והיסודית ביותר.

ניקוי גרנוליט וחידוש ע"י מומחים בתחום, שירות מקצועי ומחירים מעולים, תוצאות מושלמות, אחריות מלאה, ייעוץ והדגמה ללא כל תשלום, המון לקוחות מרוצים - חברת בלו קלין 054-6122980