ניקוי גרנוליט בלחץ מים, חידוש משטחי גרנוליט - חברת בלו קלין

גרנוליט הוא אחד מהחומרים הפופולאריים ביותר לריצוף של שבילים, מדרכות, מדרגות, גינות וחצרות בבתים. למעשה, הגרנוליט הוא ריצוף המבוסס על תשתית בטון עם טקסטורה מחוספסת ובולטת החוצה. על מנת לייצר משטח גרנוליט יש לעשות שימוש ביציקת בטון ומכלים שמסייעים לחשוף את האבנים וליצור את הטקסטורה הידועה, לגרנוליט יתרונות רבים, כאשר הבולט ביניהם טמון ביכולתו להחליף דשא ובכך לחסוך במים בגינות פרטיות ובמוסדות ציבור.

כמו כן, מדובר בריצוף המעניק מראה מרשים וקלאסי אשר יכול להתאים לכל מקום.

ניקוי גרנוליט בלחץ מים גבוה

למרות כל מה שנאמר על משטחי גרנוליט חשוב לזכור שמדובר בטקסטורה שדורשת ניקוי ייחודי ומקצועי על מנת שהמשטח לא יצבור לכלוך ויאבד מהמראה המרשים שלו, את הגרנוליט רצוי לנקות באמצעות לחץ של מים על ידי חברה מקצועית המתמחה בניקוי של משטחי גרנוליט, שכן שיטה זו מאפשרת להגיע גם לחריצים הכי קטנים במשטח ולהוריד את כל הלכלוך בצורה יסודית ומקיפה. ניקוי גרנוליט חשוב מאוד על מנת לשמר את הטקסטורה ואת העיטורים או הסמלים שעל המשטח וכדי לשוות למשטח מראה נקי ולא מוזנח.

חידוש משטחי גרנוליט – מעבר לניקוי גרנוליט בלחץ מים ניתן גם ליצור חידוש משטחי גרנוליט בין היתר על ידי ניקוי עמוק ועל ידי בחירה באנשי מקצוע שיוכלו לבצע עבורכם חידוש של המשטח והחזרתו למראה מרשים ונקי כפי שהיה כאשר יצקו אותו לראשונה.

חברת בלו קלין מספקת שירותי ניקיון מקיפים לכל סוגי המשטחים כמו גם למשטחי גרנוליט, באמצעות פתרון מתקדם ומפותח של לחץ מים. הצוותים של בלו קלין ידועים במקצועיות ובניסיון הרב שלהם ומסוגלים להתמודד עם כל משטח גרנוליט ולהפוך אותו לחדש, בצורה הטובה, המהירה והיסודית ביותר.

ניקוי גרנוליט וחידוש ע"י מומחים בתחום, שירות מקצועי ומחירים מעולים, תוצאות מושלמות, אחריות מלאה, ייעוץ והדגמה ללא כל תשלום, המון לקוחות מרוצים - חברת בלו קלין 054-6122980

כיצד אנחנו מנקים משטחי גרנוליט?

אנחנו, בחברת בלו קלין, מתמחים בניקוי גרנוליט באמצעות מכונות שטיפה בלחץ מים גבוה. אנו מחזיקים מכונות שטיפה תעשייתיות המייצרות זרם סילוני חזק בעוצמה גבוהה, את עוצמת הזרם אנחנו מתאימים לסוג המשטח והכתמים. מכונה תעשייתי מספקת לחץ מים גבוה בעוצמה של מאות בר, לכן אין צורך להשתמש בחומצות וכימיקלים לניקוי הגרנוליט.

משטחי גרנוליט צוברים לכלוך וכתמים לאורך זמן בגלל הטקסטורה הייחודית של הגרנוליט. משטחי גרנוליט עשויי מבטון ואבנים קטנות כמו חצץ וחלוקי נחל, לכן הלכלוך שוקע, מתייבש ומצטבר בין חריצי האבנים. קשה לנקות את הכתמים והלכלוך המצטבר במשטחי הגרנוליט, לכן הפתרון המקצועי המומלץ לניקוי גרנוליט הוא באמצעות שטיפה בלחץ מים גבוה, את הכתמים הקשים והעקשניים מסירים בדרך כלל בלחץ מים חמים ולעיתים משתמשים בקיטור.

פתרונות מתקדמים לניקוי משטחי ושבילי גרנוליט

חברת בלו קלין מתמחה בניקוי גרנוליט – השירות ניתן ללקוחות מכל המגזרים, לרבות לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. אחת לכמה שנים חשוב לנקות היטב את משטחי הגרנוליט כדי להסיר כתמים קשים ולכלוכים עקשניים ועל מנת לחדש את מראה הגרנוליט וליהנות מהעיטורים המרשימים במשטח.

ניקוי גרנוליט מבוסס על שטיפה בלחץ מים גבוה. אם רוצים לחדש את הגרנוליט החברה תעבור על המשטח עם מכשיר פוליש הכולל ראש מיוחד לקרצוף המשטח. בעזרת מכונת פוליש תעשייתית אנחנו מנקים במהירות כתמים קשים שנוצרו בגלל שאריות טיח ובטון, שאריות של כתמי זפת ופיח, כתמי צבע וסימוני דרך ועוד. לאחר קרצוף הגרנוליט אנחנו מיישמים סילר המספק שכבת הגנה עמידה המונעת הצטברות לכלוך והיווצרות כתמים.

באמצעות ניקוי בלחץ מים גבוה אפשר להסיר את רוב הכתמים והלכלוכים הקשים. יש מצבים בהם זרם סילוני של מים קרים אינו מספיק לניקוי הלכלוך, לכן אנחנו נשטוף את הגרנוליט באמצעות לחץ מים חמים או בקיטור.

שאלות ותשובות בנושא ניקוי גרנוליט

מתי כדאי להזמין שירות לניקוי משטח הגרנוליט?
מומלץ להזמין ניקוי גרנוליט בהתאם למצב הלכלוך והכתמים במשטח. אנשי המקצוע ממליצים לבצע ניקוי יסודי של משטחי הגרנוליט אחת לשנתיים או שלוש שנים. עליכם להתייחס לאופן השימוש במשטח מאחר ואם יש תנועה גדולה של מכוניות ואנשים על המשטח, הגרנוליט מתלכלכת מהר יותר וכדאי לנקות אותה בלחץ מים גבוה אחת לשנה.

מה המחיר המומלץ לניקוי גרנוליט?
המחיר המומלץ לניקוי משטחי גרנוליט בלחץ מים גבוה הוא החל מ-15 ₪ למ”ר. אנחנו בבלו קלין ממליצים לכם להשוות מחירים אך יש להימנע מחאפרים בענף, לכן אם קיבלתם הצעת מחיר זולה כדאי לבדוק היטב את ההצעה. מומלץ להזמין ניקוי גרנוליט רק מחברה מוכרת ואמינה המתמחה בפתרונות ניקוי בלחץ מים גבוה ללא חומצות וכימיקלים.

האם אפשר לנקות גרנוליט לבד?
בהחלט כן, אפשר לבצע ניקוי כללי של הגרנוליט באמצעות מטאטא כביש וצינור מים. כמו כן, כיום יש אפשרות לשכור מכונת שטיפה בלחץ מים גבוה בעלות זולה, אפשר גם לקנות גרניק שעלותו כמה מאות שקלים. עם זאת כדי להגיע לתוצאות מושלמות וכדי לנקות גם את הכתמים הקשים ממשטח הגרנוליט כדאי להזמין את העבודה מחברה מקצועית כמו בלו קלין.

האם אתם משתמשים בכימיקלים לניקוי גרנוליט?
חברת בלו קלין דואגת לסביבה לכן אנו מציעים פתרונות ניקוי בלחץ מים גבוה ללא שימוש בחומצות וכימיקלים מסוכנים. יש חברות המציעות ניקוי משטחי גרנוליט באמצעות חומרים המכילים כימיקלים רעילים וחומצות חזקות, אלו חומרים רעילים הפוגעים בסביבה. אנחנו מגיעים לתוצאות ניקוי טובות יותר בגלל הציוד המתקדם, הידע והניסיון הרב שצברנו בתחום.

חברת בלו קלין זמינה עבורכם תמיד לקבלת הצעת מחיר חינם בנושא ניקוי משטחי גרנוליט מכל הסוגים, צרו קשר

טלפון: 054-6122980 , דוא”ל: bluecleanc@gmail.com

תמונות לפני ואחרי

המלצות על חברת בלו קלין