ניקוי דקים בלחץ מים, חידוש וצביעת דק במחיר מוזל

דק חדש משדרג כל בית, בניית דק עץ חדש יכולה לייצר מהפכה של ממש בכל בית מגורים. בניית הדק יכולה להיות מלווה בהרבה החלטות קשות, כאשר אחת העיקרית בהן היא סוג העץ בו נעשה שימוש. לצד דק מעץ אורן שנחשב הפתרון הבסיסי, קיימים מגוון של סוגי עצים יקרים יותר. עצים אלו אשר רובם גדלים באזור קו המשווה, הם בעלי תכונות נעלות על דק עץ אורן פשוט. הם עמידים יותר למים, דורשים פחות תחזוקה ושומרים על המראה שלהם לאורך זמן. חשוב לזכור, כי גם אם בחרתם באופציית העץ היקר וגם אם הלכתם על האורן המוכר, תחזוקת דקים היא חשובה לשמירה על מראה החצר שלכם.

מהן השיטות לתחזוקת דקים

כאמור, תחזוקת דקים היא קריטית לשמירה על המראה המקורי של הדק. העץ הוא חומר חי, ובשונה מחומרים סינטטיים הוא מושפע רבות מתנאי הסביבה. יש מספר שיטות ודרכים לתחזוקת דקים, כאשר הבחירה ביניהם תלויה בין השאר בזמן אשר עבר שהדק עבר טיפול. שיטות אלו כוללות:

  • ניקוי בלחץ מים: גם עץ אשר עבר שיוף וצביעה על ידי בעל מקצוע איכותי מכיל נקבוביות קטנות שעשויות להיסתם. ניקוי בלחץ מים מספק את העוצמה הדרושה לניקיון מושלם של הדק מה שיאריך את חייו.
  • חידוש וצביעה: פתרונות אלו כוללים צביעה מחדש של הדק, ובמידת הצורך שיוף חדש של העץ. שיוף זה יחזיר את העץ למצבו הטבעי על ידי קילוף עדין שלו.

חברת בלו קלין מציעה את השירות הטוב ביותר

חשוב מאוד לבחור את החברה הטובה ביותר לניקוי, חידוש וצביעת דקים. בלו קלין מציעה את השירות הטוב ביותר במחיר מוזל. הניסיון של החברה בשימור וחידוש דקים מבטיחה לכם תוצאה מושלמת ואת הדק שחלמתם עליו. באתר החברה תוכלו לעיין במצגת תמונות לפני ואחרי של עבודת ניקוי וחידוש לדוגמא – בלו קלין חברה לפתרונות ניקוי מתקדמים בלחץ מים שמעניקה את שירותיה בפריסה ארצית.

ניקוי דקים וחידוש מקצועי ע"י מומחים במחירים הטובים ביותר, שירות איכותי, מהיר ואמין, טכנולוגיה מתקדמת וחומרים אורגניים, 100% אחריות לתוצאות - בלו קלין 054-6122980 ייעוץ והדגמה ללא כל תשלום