ניקוי מקלט בבניין משותף, ניקוי ופינוי מקלטים – בלו קלין

לאור המצב הביטחוני חברת בלו קלין מציעה שירותי חירום עוד היום לפינוי מקלטים בבנייני מגורים משותפים, בבנייני משרדים ובמבנים מסחריים ותעשייתיים. אנחנו מציעים שירות הכולל ניקוי ופינוי מקלטים בפריסה ארצית רחבה, ובמיוחד באזורים הנמצאים כעת תחת מתקפות טילים ורקטות.

שירות ניקוי מקלט בבניין משותף מבטיח לכם שקט נפשי, מקלט נקי ומבריק ללא ריחות לוואי, שהייה בטוחה במרחב המוגן ובמקלטים וחיטוי יסודי של החלל. אם המקלט שלכם מלא בחפצים ישנים ונראה כמו מחסן – הזמינו עכשיו ניקוי ופינוי מקלט מחברת בלו קלין ותוכלו לשמור על חיי הדיירים ובני המשפחה.

מכינים את המקלט מפני התקפות טילים

מקלט בבניין מגורים הוא רכוש משותף לכלל הדיירים, בהתאם לסעיף 52 לחוק המקרקעין, והייעוד של המקלט הוא אמצעי מיגון אפקטיבי בשעת חירום ומתקפות טילים על ישראל. המקלט בבניין משותף ובכל מבנה אחר חייב להישאר מוכן ופנוי בכל עת, ולפי הנחיות פיקוד העורף ניתן לאחסן חפצים אישיים במקלט בשיעור של עד 20% משטח האחסון במקום, כל עוד יש הסכמה של רוב בעלי הדירות בבניין.

כמו כן, החוק בישראל קובע כי דיירי בניין משותף חייבים לפנות את המקלט מחפצים וציוד שאינם מיועדים לשימוש במקלט, וחוק התגוננות אזרחית מחייב את הדיירים לשמור על מקלט נקי ולהחזיק את המקום במצב המבטיח שימוש בעת התקפות כדי לספק מיגון יעיל לדיירים.

בפועל, מקלטים רבים בבנייני מגורים משותפים משמשים כמחסן וניתן למצוא בהם ציוד וחפצים ישנים וחלודים, חלק מהציוד שייך לדיירים שכבר אינם מתגוררים בבניין. מאחר ופינוי וניקוי המקלט הוא צו השעה לנוכח מתקפות הטילים שאנו חווים בימים האחרונים, חשוב להזמין מיד ניקוי ופינוי מקלטים מחברה מקצועית המתמחה בכך.

ניקוי ופינוי מקלטים – מה אנחנו מציעים?

חברת בלו קלין היא חברת ניקיון המציעה שירות בפריסה ארצית רחבה, ולאור המצב הביטחוני אנו מספקים שירות SOS לניקוי ופינוי מקלטים. השירות שלנו מתחיל בפינוי המקלט מחפצים ישנים וניקוי יסודי הכולל שטיפה, ניקוי אבק, ניקוי פסולת מהמקלט וחיטוי יסודי באמצעות חומרים איכותיים וידידותיים לאדם ולסביבה.

אנחנו זמינים 24/7 ומתחייבים לעבודה מהירה ומקצועית, לשירות ניקוי ופינוי מקלטים במחירים המשתלמים ביותר ולהכנת המקלט לשהות קצרה או ממושכת. אל תהססו והזמינו עכשיו ניקיון מקלט בבניין המשותף – התקשרו עכשיו, הצעת מחיר חינם ללא התחייבות. 054-6122980 – שירותי ניקוי מקלטים בזמינות גבוה ואחריות מלאה!