ניקוי מרצפות לאחר שיפוץ, הסרת שאריות רובה ובטון - בלו קלין

עבודת שיפוצים בבית או בעסקים גוררת איתה הרבה לכלוך ואבק, שאריות של צבע, בטונים, רובה ולכלוך רב המצטבר על השטח המרוצף. כל מבנה מתלכלך במהלך השיפוצים ולכן עבודת ניקיון רגילה לא תספיק ברוב המקרים ואתם נדרשים לבצע ניקוי מרצפות לאחר שיפוץ ולהסיר את שאריות הרובה, הבטון ושאר הלכלוך שהצטבר על המרצפות. עבודה זו כרוכה במאמץ רב וידע מקצועי כדי שעבודת הניקיון לא תפגע בריצוף הקיים, לא תשרוט ולא תפגע באריחים בין אם מדובר במרצפות טרצו, שיש או משטחי ריצוף אחרים.

ניקוי מרצפות לאחר שיפוץ כולל הסרת שאריות בטון, צבע, רובה אקרילית וכו’, יש לבצע זאת, עם חומר ייעודי המותאם לסוג הריצוף. החומר מדולל במים לפי הוראות היצרן וסוג הריצוף הקיים. כך תוכלו להסיר חומרי מליטה, בטון, רובה, מלחים, חלודה, צבע ולכלוך קשה. מדובר בפעולת ניקוי עמוקה וחידוש שטח הריצוף. החומר מיועד לריצוף מסוג: אבן, גרניט, אריחי טרצו, גיר, חול, סיליקט, בטון, קרמיקה ועוד. פעולת הניקוי מתבצעת עם מכונת ליטוש וסקוטש קשיח, להסרת שאריות הבטון, הרובה ושאר הלכלוך. לבסוף, יש לשטוף היטב את הרצפה במים ולייבש. לקבלת מראה מחודש ומבריק, לאחר ייבוש הרצפה תמרח שכבת הגנה קריסטלית שתעניק למשטח הריצוף מראה מחודש, נקי ומבריק הנשמר לאורך זמן רב.

בלו קלין – חברה שמספקת ניקוי מרצפות איכותי ומקצועי

שיטת עבודה זו בפעולת ניקוי מרצפות לאחר שיפוץ, תבטיח לכם שהריצוף יחזור למצבו הראשוני מבלי שהריצוף יפגע או שהמרקם והטקסטורה יפגעו. לשם כך יש לבחור בחברה מקצועית המתמחה בניקוי מרצפות לאחר שיפוץ. חברת בלו קלין, הינה חברה בעלת ניסיון ומוניטין רב אשר מתמחה במתן פתרונות פוליש, ליטוש וניקוי מקצועי למשטחי ריצוף מכל הסוגים לרבות עבודות ניקוי ריצוף והברקתו לאחר שיפוצים.

צוות חברת בלו קלין עושה שימוש במיטב הציוד והחומרים העומדים בכל התקנים וזמין ללקוחות החברה בפריסה ארצית רחבה. חברת בלו קלין נותנת מענה מקצועי ואיכותי לעבודות פוליש וניקוי משטחי ריצוף במחירים אטרקטיביים תוך רמת שירות ואיכות מהגבוהים ביותר. לקבלת מידע מקצועי ופרטים נוספים על השירות של חברת בלו קלין היכנסו לדף אודות החברה.

ניקוי מרצפות לאחר שיפוץ ע"י מקצועני פוליש, מחירים הוגנים, שירות מקצועי ואמין, הסרת שאריות רובה ובטון בטכנולוגיה מתקדמת וחומרים איכותיים, 100% תוצאות מושלמות - בלו קלין 054-6122980 ייעוץ והדגמה ללא כל תשלום