ניקוי קירות חיצוניים, שטיפת קירות בלחץ מים גבוה - בלו קלין

האם הקירות החיצוניים של המבנה מלוכלכים ואתם מעוניינים לנקות אותם? מה עדיף לכם, להשקיע בעבודות צבע כדי לחדש את המראה של קירות החוץ או לבחור חברה מקצועית המתמחה בשטיפת קירות בלחץ מים גבוה? הזמינו עכשיו שטיפת קירות בלחץ מים גבוה מחברת בלו קלין ותיהנו מתוצאות מרשימות וממחיר אטרקטיבי.

הצטברות לכלוך על קירות חיצוניים

קירות חיצוניים חשופים לפגעי מזג האוויר ועם הזמן הקירות צוברים אבק, פיח, טחב, כתמי רטיבות ועובש, לכלוך קשה להסרה, כתמי לשלשת של יונים ועוד. הלכלוך המצטבר על הקיר החיצוני מתקשה עם הזמן והופך לשכבה קשה, והמראה המתקבל הוא של בניין מוזנח וישן. קירות חיצוניים משפיעים על איכות חיינו, לכן אחת לתקופה חשוב לנקות אותם כדי ליהנות ממראה מרשים ואלגנטי. יש שתי אפשרויות לצורך ניקוי קירות חיצוניים – שיפוץ החזית וצביעה מחדש או שטיפת קירות בלחץ מים גבוה.

ניקוי קירות חיצוניים ע”י מומחים בתחום, שירות מקצועי של שטיפת קירות בלחץ מים במחירים מעולים, תוצאות באחריות מלאה, ייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות, חברה מומלצת לניקוי בלחץ מים, בלו קלין054-6122980

מה זה בדיוק ניקוי קירות חיצוניים עם לחת מים גבוה?

הפתרון המקצועי, היעיל, החסכונית והאיכותי ביותר לניקוי קירות חיצוניים, כולל קירות מחופים, הוא באמצעות מכשיר שטיפה בלחץ מים גבוה. באמצעות המכשיר הייעודי ניתן לשטוף היטב את קירות החוץ ולהסיר מהם את כל הלכלוך שהצטבר עליהם עם הזמן. שטיפת קירות בלחץ מים גבוה הפכה לפתרון הנוח והיעיל ביותר, כאשר יש שתי שיטות עיקריות לניקוי חיצונים של קירות המבנים:

  • שטיפת קירות בלחץ מים קר – באמצעות מכשיר תעשייתי לשטיפה בלחץ מים גבוה אפשר לשטוף היטב את קירות החוץ של הבניין ולהסיר מהם לכלוך כמו אבק, פיח, לשלשלת, סימני גרפיטי, מסטיקים ועוד. השטיפה נעשית במים קרים ללא שימוש בחומרים כימיים או חומצות, לכן זהו פתרון ירוק ואקולוגי לניקוי קירות חיצוניים בלי לפגוע בסביבה. שטיפה בלחץ מים גבוה מיועדת לניקוי קירות חיצוניים ולשטיפה יסודית של משטחים, מדרכות, מכשירים ועוד.
  • שטיפת קירות חיצוניים בלחץ של מים חמים (קיטור) – שטיפת קירות חיצוניים בקיטור נעשית כאשר יש כתמים קשים שלא ניתן להסיר רק באמצעות לחץ מים קרים גבוה. הקיטור הוא עוצמתי יותר מבחינת יעילות הניקוי לכן שיטה זו מתאימה גם לניקוי מפעלי תעשייה, מוסכים וחניונים. לחץ מים חמים מסיר היטב שומנים וכתמים קשים, לכן בדרך כלל מפעילים את לחץ המים החמים באופן נקודתי לאחר הניקוי בלחץ מים קרים.

איזה קירות חיצוניים ניתן לשטוף באמצעות לחץ מים גבוה?

מכשיר תעשייתי לשטיפה בלחץ מים גבוה מתאים לניקוי יסודי של רוב הקירות החיצוניים. טכניקת הניקוי בלחץ מים גבוה היא יעילה במיוחד לניקוי קירות חיצוניים צבועים ובעיקר לניקוי קירות חוץ מחופים באריחי אבן צפחה, ירושלמית, טרוורטין, בזלת, גרנוליט, בטון ועוד.

שטיפת קירות בלחץ מים גבוה על ידי חברת בלו קלין מתאימה גם לניקוי ולחידוש קירות מחופים בשליכט דקורטיבי, קירות מחופים בזכוכית או מתכת, קירות מסך ועוד. את עוצמת הזרם הסילוני מתאימים לסוג ומאפייני הקיר והחיפוי כדי להימנע מנזק.

באופן כללי אפשר לנקות את כל סוגי הקירות החיצוניים, השטיפה מומלצת גם לפני צביעה מחדש של קירות החוץ כדי להסיר לכלוך וכתמים ולהבטיח שהצבע החדש לא יתקלף במהירות. מאחר ויש חברות רבות המציעות שירות ניקוי קירות חיצוניים בלחץ מים גבוה אין להקל ראש בבחירת החברה. כדאי לקרוא מידע וחוות דעת על החברה לשטיפה בלחץ מים גבוה ולבדוק איזה ציוד יש ברשותה ומהו הניסיון של הצוות בניקוי קירות חיצוניים, במיוחד אם העבודה מתבצעת בגובה ויש להקפיד על כללי הבטיחות בעבודה.

כול כמה זמן כדאי להזמין שטיפת קירות חיצוניים בלחץ מים גבוה?

קירות חיצוניים של בנייני מגורים ומשרדים, מפעלים, מוסדות ציבור ומבני מסחר, מתלכלכים במהירות בגלל כמויות האבק, הפיח והשומנים הנישאים באוויר, וכתוצאה מהאקלים בישראל. במרכזי הערים ניתן למצוא קירות חיצוניים מלוכלכים ומוזנחים עם כתמי לשלשת של ציפורים, כתובות גרפיטי וכתמים קשים.

לכן, בדיוק כפי שמקפידים לנקות את הבית או המשרד, יש להקפיד גם על ניקוי שוטף של הקירות החיצוניים.

לחברות ולעסקים מומלץ להזמין שירות ניקוי קירות חיצוניים בלחץ מים גבוה לפחות 4-3 פעמים בשנה, ובמבנים אחרים מומלץ לשטוף את הקירות החיצוניים לפחות פעם בשנה. חשוב להדגיש כי שטיפת הקיר בלחץ מים גבוה אינה גורמת לנזקים כל עוד העבודה מתבצעת על ידי צוות מסור ומנוסה מאחר ויש להתאים את סילון המים לסוג הקיר ואריחי החיפוי, ובהתאם לכתמים שרוצים להסיר. שטיפה בלחץ מים גבוה מחייבת ציוד תעשייתי מתקדם וחדשני, ידע והכרות עם חומרים שונים וניסיון רב.

איך לבחור נכון חברה מקצועית לשטיפה וניקוי בלחץ מים גבוה?

כדי לבחור נכון חברה המציעה שירותי ניקוי בלחץ מים גבוה עליכם להתייחס לפרמטרים הבאים:

  • ותק בענף.
  • מקצועיות ללא פשרות.
  • צוות מסור ויעיל בעל
  • תודעת שירות גבוהה.
  • ציוד מקצועי ובטיחותי.
  • שירות בפריסה רחבה.
  • מחירים אטרקטיביים.
  • ניקוי ללא חומצות וחומרי ניקיון כימיים ורעילים.

למידע נוסף ולהזמנת ניקוי מקצועי בלחץ מים גבוה – התקשרו עכשיו לחברת בלו קלין. 054-6122980

תמונות לפני ואחרי
לייעוץ ראשוני חינם. מוזמנים ליצור קשר טלפוני – 054-6122980 או להשאיר פרטים בטופס זה ⏬

המלצות על חברת בלו קלין