פוליש לרצפה מצוירת, חידוש מרצפות מצוירות - חברת בלו קלין

בעבר הרחוק אופנת הריצוף המצויר נפוצה כמעט בכל בית. כמו כל אופנה אחרת גם ריצוף מצויר חזר לאופנה והפך במקומות רבים לטרנד שהולך ותופס תאוצה במבנים שונים במגזר הציבור והפרטי כאחד. כאשר מעוניינים לתחזק או לחדש רצפה מצויירת, יש להבין בתחילה בסוג הרצפה, בין אם מדובר באריחי קרמיקה או ריצוף אבן טרצו או משטח בטון מוחלק וצבוע. מאחר והריצוף המצויר מכיל בתוכו פיגמנטים של צבע, חל איסור להשתמש בחומרים מסירי צבע כמו אקונומיקה וחומרי ניקוי אחרים. יש לוודא שעל הרצפה המצוירת יש שכבת הגנה מסוג סילר שמגן על הצבעים ברצפה המצוירת ומונע מעבר וחדירה של נוזלים מכל סוג שהוא.

רצפה מצוירת כמו ריצוף אחר, דורשת לעיתים עבודת פוליש וחידוש מראה, במטרה להתחקות אחר המראה המקורי שלה. לפיכך, יש לבצע אחת לתקופה פוליש לרצפה מצוירת וחידוש מרצפות מצוירות שדהו או נפגמו עם השנים. מאחר ופוליש לרצפה מצוירת צריך להיעשות בצורה מקצועית ועם חומרים מיוחדים שאינם מסירי צבע, נהוג לבצע את עבודת הפוליש עם מכונת פוליש ייעודית ובעזרת רשתות ליטוש עדינות. ביצוע עבודת הליטוש הראשונית תסיר את כל הכתמים והלכלוך שהצטבר. לאחר מכן תבוצע עבודת קרצוף יסודית ובסיום העבודה תבוצע מריחה של כבת הגנה מבריקה שתשמר ותחדש את המרצפות המצוירות לאורך זמן רב.

פוליש לרצפה מצויירת, לא מתפשרים עושים רק אצל המקצוענים ביותר

כפי שציינו עבודת פוליש לרצפה מצוירת חייבת להיעשות על ידי חברה המתמחה בנושא ועובדת עם הציוד והמכשור המתאים. כאשר מבצעים פוליש לרצפה מצוירת לא ניתן ללטש ולקצף את הריצוף עם מכונת ליטוש אבן, בגלל שהיא עלולה לחשוף את שכבת הצבעים במרצפת ולפגום בטקסטורה ובצבע. על כן יש לבחור בחברה מיומנת ומקצועית כמו חברת בלו קלין

חברת בלו קלין, הינה חברה המתמחה בניקוי וחידוש ריצוף מכל סוג ובכל שטח וגודל נדרש. בלו קלין, מומחים לפתרונות פוליש וחידוש רצפה מצוירת. לחברה ציוד מתקדם ומיוחד לביצוע עבודות מסוג זה ברמה גבוהה ובאיכות ללא פשרות. החברה זמינה לכל מטרה בפריסה ארצית ומעניקה את שירותיה במחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים.

פוליש לרצפה מצוירת ע"י מומחים לעבודות ליטוש ופוליש, שירות מקצועי ומחירים הוגנים, טכנולוגיה מתקדמת וחומרים איכותיים, 100% אחריות לתוצאות - חברת בלו קלין 054-6122980 צרו קשר, ייעוץ והדגמה ללא כל תשלום