פוליש קריסטל לרצפת שיש/אבן, מחירים מוזלים - חברת בלו קלין

חידוש וניקוי רצפת שיש/אבן, היא פעולת פוליש והברקה המתבצעת בשיטות שונות, וביניהן שיטת ההברקה הקריסטלית מסוג פוליש קריסטל. מדובר בביצוע פוליש קריסטל המותאם למשטחי ריצוף אלו בלבד ולא למשטחי קרמיקה או גרניט פורצלן. בפוליש קריסטל, מתבצעת החדרת חומר הנספג היטב ברצפת שיש/אבן היוצר הברקה והחלקה של משטח הריצוף בצורה אחידה ומושלמת.

בטרם תתבצע עבודת פוליש קריסטל לרצפת שיש/אבן, יש חשיבות רבה לבדוק את תנאי השטח ואת מצב האריחים. ישנם מקרים בהם הריצוף הקיים מוכתם בכתמים, שריטות, סדקים ושברים. ישנם אף מצבים בהם הריצוף שקע או התרומם בחלקו. על כן במקרים אלו תתבצע עבודת ניקיון יסודי וליטוש המסיר את השכבה העליונה של הריצוף ובכך נוצר משטח אחיד וחלק. בשלב שלאחר מכן תתבצע עבודת הפוליש קריסטל לקבלת מראה נקי, בוהק ונוצץ ברמת גימור מושלמת.

לביצוע פוליש קריסטל לרצפת שיש/אבן יש יתרונות רבים: משטח הריצוף מחודש, כך שניתן לקבל מראה חדש ומבריק המחזיק לאורך זמן, במקרים רבים עד 3 שנים לפחות. פוליש קריסטל מתאים למשטחי ריצוף משיש, מרצפות טרצו ופארלטו אשר עברו ליטוש שיש ואבן. ולבסוף אתם מקבלים תוצאות מרשימות והרצפה לא מחליקה כפי שרבים חושבים. פוליש קריסטל אמנם יקר יותר משיטות ההברקה האחרות אך מבטיח לכם תוצאות מרשימות לשנים רבות.

פוליש קריסטל לרצפה – החשיבות שבבחירת חברה מקצועית ומנוסה

אם בחרתם ללכת על הברקה קריסטלית בשיטת פוליש קריסטל, חשוב שתדעו את ההבדלים כשאתם בוחרים בחברה שתבצע את העבודה עבורכם. חברה מקצועית בעלת ניסיון וידע בתחום, תדע לבצע את העבודה הנדרשת עם המכשור המתאים ועם החומרים הרלוונטיים, ותעניק לכם אחריות מלאה על ביצוע העבודה ותדאג להשיג לכם תוצאות מרביות באחריות מלאה.

חברת בלו קלין, הינה חברה ותיקה ומנוסה המעניקה לכם שירותי ניקוי, ליטוש ופוליש למשטחי ריצוף מכל הסוגים ובכל שטח וגודל נדרש בפריסה ארצית. החברה מתמחה בביצוע עבודות הברקה קריסטלית מסוג פוליש קריסטל לרצפת שיש/אבן, ומבצעת את עבודתה במחירים מוזלים על פני המתחרים, תוך הקפדה על שירות איכותי וביצוע ברמת גימור מושלמת ובאחריות מלאה לשביעות רצון לקוחותיה.

פוליש קריסטל לרצפה באיכות ללא פשרות, צוות של מומחים בעלי ניסיון מקצועי בתחום, 100% תוצאות מבריקות באחריות מלאה + מחירים אטרקטיבים, חברת בלו קלין 054-6122980 - צרו קשר ייעץ והצעת מחיר ללא תשלום